Įmonėje MB “Tolteka” dirba aukštą kvalifikaciją ir 10 metų patirtį statinių projektavimo srityje turintys specialistai. Tai – vertinga grandis, sujungianti užsakovo idėją ir jos realų įgyvendinimą. Mūsų įmonės TIKSLAS – sėkmingai įgyvendinti klientų projektus.

MB “Tolteka” teikia šias paslaugas:

  • Energinio naudingumo projektavimą:

Atlieka A, A+, A++ pastatų energinio naudingumo skaičiavimus ir modeliavimą projektuojamiems įvairios paskirties pastatų projektams, pagal STR 2.01.02:2016 „Pastatų energinio naudingumo projektavimas ir sertifikavimas“ reikalavimus.

Energinio naudingumo klasės modeliavimą ir optimizavimą atliekame su NRGpro (3.2.1.1) programa.
Atlieka ilginių šiluminių tiltelių skaičiavimus.

  • Statybų proceso konsultavimą;
  • Pastatų sandarumo bandymas:

Atlieka pastatų sandarumo bandymus visoje Lietuvoje.

  • Statinių projektavimą:

Projektuoja įvairių tipų statinius. Statiniai: gyvenamieji ir negyvenamieji pastatai.

  • Statybos vadovo paslaugas:

Teikia ypatingo statinio statybos vadovo paslaugas. Statiniai: gyvenamieji ir negyvenamieji pastatai; susisiekimo komunikacijos: keliai (gatvės); inžineriniai tinklai; kiti inžineriniai statiniai.

  • Statinio statybos techninę priežiūrą:

Vykdo ypatingo statinio statybos techninę priežiūrą. Statiniai: gyvenamieji ir negyvenamieji pastatai; susisiekimo komunikacijos: keliai (gatvės); inžineriniai tinklai; kiti inžineriniai statiniai.
Darbus atlieka kvalifikuoti specialistai, aktyviai besidomintys rinkos naujovėmis, diegiantys naujus sprendimus ir užtikrinantys klientų keliamų reikalavimų įvykdymą.

  • Patalpų ir pastatų paskirties keitimas:

Rengia patalpų ir pastatų paskirties keitimo projektus.

Daugelis statybos projektų reikalauja didelių finansinių išteklių, todėl svarbu, kad galutinis rezultatas būtų idealus užsakovo vizijos atspindys. Mes dažniausiai įsitraukiame į projektą pačioje pradžioje ir pasitelkdami aiškius ir logiškus veiklos metodus, nukreipiame jį pačiu teisingiausiu keliu, atsižvelgiant į griežtus kokybės, laiko ir biudžeto reikalavimus.

Turite idėjų namo statybai, tačiau nežinote nuo ko pradėti ir koks būtų optimaliausias variantas? Užpildykite formą ir mes atsakysime į Jūsų klausimus.